van maandag 15 oktober 2012 om 20u15
tot maandag 15 oktober 2012 om 22u00
locatie schouwburg (info)
prijzen € 9 (-26) / € 17 / € 16 (+55)
Theater/Literatuur

Abigail’s Party is een hilarische komedie van de cineast Mike Leigh. In Groot-Brittannië is het stuk een absolute culthit. Tristero heeft er een heerlijk kitscherige versie van gemaakt, in pure seventies-stijl.

Beverly is een would-bevamp die op Demis Roussos valt, haar echtgenoot Laurent een harkerig type dat in vastgoed doet. Een keurig koppel. Ze geven een cocktailparty ter ere van de nieuwe buren: Angela, een babbelzieke verpleegster en haar man Tony, een zwijgzame computerprogrammeur. Ook Suzan,
een alleenstaande moeder van wat verderop in de straat, is uitgenodigd. De kennismaking bij het eerste glas verloopt vlot, maar vele rondjes later wordt het steeds moeilijker om het gezellig te houden.

Tristero staat voor intelligente en komische voorstellingen met een wrang randje.

Van en met: Kristien De Proost, Youri Dirkx, Lorenza Goos, Iris Van Cauwenbergh en Peter Vandenbempt
Tekst: Abigail’s Party (1977) van Mike Leigh
Vertaling: Tristero
Productie: Tristero & Kaaitheater

Met gratis inleiding om 19.30 uur in de leeszaal van de bib